Beyazgül hem denetledi hem dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, hizmet binasındaki personelleri ziyaret etti. Ardından Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne geçen Beyazgül, bir yandan gelen telefonları cevapladı, diğer yandan vatandaşları dinledi.

30 Temmuz 2019 14:31
Beyazgül hem denetledi hem dinledi - Haber Olay | Gerçek Haber

ŞANLIURFA-Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sabah saatlerinde hizmet binasındaki personelleri ziyaret etti. Ardından Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne geçen Beyazgül, bir yandan gelen telefonları cevapladı, diğer yandan vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.  

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gün içerisindeki mesaisine kurum personellerini ziyaret ile başladı. Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında katları tek tek gezerek personelleri çalışmaları sırasında denetleyen Beyazgül, ardından Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne geçerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, TALEPLERİ DİNLEDİ

Alo 153 Büyükşehir İletişim Merkezi aracılığıyla Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne yönlendirilen telefonları cevaplayan Beyazgül, vatandaşların talep ve önerilerini not ederek, çözüm noktasında ilgili birimlere talimatlar verdi.

Ardından gelen vatandaşlarla selamlaşan Beyazgül, vatandaşlarla da yüz yüze görüşmeler gerçekleştirerek kurumsal çalışmaların yansımalarını dinledi. Yine vatandaşların talep ve önerilerini de not alan Beyazgül, kurumsal yapı olarak vatandaş iletişimlerine önem verdiklerini söyledi.

Beyazgül, temaslarının ardından yaptığı değerlendirmesinde "Hizmet yolculuğumuzda en büyük pay sahibi olan, Büyükşehir Belediyesinde büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımızla bir araya geldik. Güç ve gönül birlikteliğiyle şehrimize değer katacak pek çok çalışmayı Büyükşehir kadroları ile birlikte gerçekleştireceğiz. Gün içerisinde yine vatandaşlarımızla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledik" dedi.

BİHA

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu