Çiftçi: Algıyla başarı gelmez

18 Ekim 2019 12:54
Çiftçi: Algıyla başarı gelmez - Haber Olay | Gerçek Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Algıyla başarı gelmeyecektir. Yapılmayan bir hizmet algı oluşturarak yapılmış gibi göstermek, uzun süreçte kayıp olduğu görülecektir. Benim belediye başkanı arkadaşlarıma önerim algıyla uğraşmaktan ziyade icraat yapmalarıdır” dedi.

(Haber: Faruk DEVECİ)

Şanlıurfa Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfaspor Kulübünün kapanmasına asla izin verilmemesi gerektiğini ve şehrin simgesi olan Şanlıurfaspor’a sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfaspor ile ilgili suskunluğunu bozdu. 

“10 YILLIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÖNEMİMDE ŞANLIURFASPOR ÜZERİNDE HİÇ SİYASET YAPMADIM”

Görev yaptığı 3,5 yıllık sürede Şanlıurfaspor üzerinden hiç siyaset yapmadığını ifade eden Nihat Çiftçi, “Kaynak oluşturduktan sonra biz belediyeciliğimize bakıyorduk. 10 yıllık belediye başkanlığı dönemimde Şanlıurfaspor üzerinde hiç siyaset yapmadım. Bu takımı ve gönül verenleri hep ayrı tuttum. Onların duygularını hiç bir zaman incitmedim. Şanlıurfaspor köklü bir kulüptür. Kapanmasına asla izin vermemek gerekir. Başka kulüplerin bu kulübün yerini alması da mümkün değildir. Şehir bir bütün hareket etmeli, önceki sezonlarda herkes Büyükşehir başkanı olarak üzerime geliyordu. Şimdi tüm sorumlular birlikte hareketlenmeli ve takımı bu durumdan kurtarmalıdır” dedi.

“ALGIYLA BAŞARI GELMEYECEKTİR”

Çiftçi Şanlıurfaspor ile ilgili yapılan algıların başarı getirmeyeceğini ifade ederek şçyle devam etti:

“Her zaman şehrin gerçek gündemiyle ilgilendim. Şehrimizde algı hep bir grup tarafından yönetilmeye çalışılıyor. Bu lehe veya aleyhe yapılsın, şehrin gelişimi önünde çok büyük bir engeldir. Bu işlerle uğraşan er ya da geç gerçekler karşısında kaybedecektir. Devletin çalışanlarını sosyal medya yönetimiyle meşgul etmek doğru değildir. Algıyla başarı gelmeyecektir. Yapılmayan bir hizmet algı oluşturarak yapılmış gibi göstermek, uzun süreçte kayıp olduğu görülecektir. Benim belediye başkanı arkadaşlarıma önerim algıyla uğraşmaktan ziyade icraat yapmalarıdır.''

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu