Gazeteciler Başkan Çiftçi’yi Yalnız Bırakmadılar

Şanlıurfa eski Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, çıkardığı yerel kalkınma isimli eserinin tanıtımını gerçekleştirdi.

13 Ekim 2021 19:08
Gazeteciler Başkan Çiftçi’yi Yalnız Bırakmadılar - Haber Olay | Gerçek Haber

Özel bir okulda gerçekleştirilen tanıtım programına kentte görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileri katıldı. Program koktyel ile başlarken Başkan Çiftçi de öğrenci ve gazetecilerin kitaplarını imzaladı. Tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Çiftçi, soruları da yanıtlamayı ihmal etmedi.

Yaklaşık 10 yıldır siyaset içerisinde olduğunu hatırlatan Başkan Nihat Çiftçi, şunları söyledi:”Şanlıurfa’da bin 411 mahallemizi, 3 bin yerleşim alanını, 13 ilçemizi, şehrimizi gezip, dokunmuş hizmet etmiş insanlarız. Şanlıurfa’mızın kalkınmasına yönelik neler yapılabilir, neler edilebilir sorularını kendi dönemimizde gerçekleştirdik. Bazılarını da gerçekleştiremedik. Buna zaman yetmedi, imkanlar yetmedi, olanaklar yetmedi. Bu kitapta daha çok kalkınmaya yönelik terli, toplu şekilde bir araya getirdik.

“ŞANLIURFA’YI SEVİYORUM”

Hem bizden sonra arkadaşlarımıza, yöneticilerimize fayda sağlasın hem de Şanlıurfalı kardeşlerimizin en azından Şanlıurfayla ilgili fikir ve görüşlerimiz nelerden ibaret, hangi mekana nasıl bakıyoruz, Şanlıurfa’nın doğasına, tarihisine, ekonomisine nasıl bakıyoruz, bununla ilgili fikirlerimizi ifade ediyoruz. Gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum, Şanlıurfa’yı seviyorum dağ başında da olsam Urfa’ya katkı sunabilecek şeylerin uğraşı içerisindeyim.”

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı