Emin Yetim’den Sert Açıklama

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, sert açıklamalarda bulundu. Yetim,”Tüm iki yüzlü memleket düşmanlarına karşı başarılı bir şekilde ligi bitirdik.”dedi.

11 Ekim 2021 09:36
Emin Yetim’den Sert Açıklama - Haber Olay | Gerçek Haber

Şanlıurfaspor, Gürses Kılıç ile yolların ayrılmasının ardından istenilen başarıyı bir türlü yakalayamadı. Alınan sonuçlar sonrası Başkan Emin Yetim ve yöneticiler, eleştirildi.

Sosyal medya hesabından eleştirilere sert cevap veren Yetim,”Ben bugün daha iyi anladım ki bu memleketin düşmanları memleketimizin içinde ve ne yazık ki görünürde memleketini çok seviyor gözüküp memleketin altını oyan hainlerdir ama ben ve arkadaşlarım geçen yıl nasılki gövdemizi memleketin marka değeri için taşın altına koyduk ve Allah bize nasip etti tüm iki yüzlü memleket düşmanlarına karşı başarılı bir şekilde ligi bitirdik.

.bu sezonda aynı şekilde bi üst lige çıkmak İçin sonuna kadar mücadele edeceğiz Allah’ın izniyle başaracağız Allah herkesin niyetine göre versin inşallah çünkü ben memleketimi Şanlıurfa mı çok seviyorum mücadeleye devam hayırlı akşamlar diliyorum tüm memleket sevdalılarına..”ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı