ŞOKDER Genel Başkanı Asım Kızmaz Urfa’da

Yurt genelinde farklı illerde faaliyetlerini sürdüren AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği)nin davetlisi olarak Şanlıurfa’ya geldi.

24 Eylül 2021 15:10
ŞOKDER Genel Başkanı Asım Kızmaz Urfa’da - Haber Olay | Gerçek Haber

Şanlıurfa’da üç günlük bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunacak olan AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı Asım Kızmaz ve farklı illerden gelen İl Başkanları ilk olarak Şanlıurfalı araç kiralamacılar ile bir araya geldi.
ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği)nin düzenlediği organizasyona AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı Asım Kızmaz, yönetim kurulu üyeleri, farklı illerden gelen il başkanları, ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği) Haliliye İlçe Başkanı Recep Çiftçi, Dernek Genel Sekreteri ve Hukuk Sorumlusu İsmail Tumbuloğlu, Şanlıurfa da faaliyet gösteren Araç Kiralamacılar ile basın mensupları katıldılar.
Özel bir mekanda yapılan sabah kahvaltısından sonra Dergah Camisinde Cuma namazının ardından Balıklıgölde bulunan balıklara yem attı.
Sonrasında Şanlıurfa’da yapımı devam eden ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği) oto kiralamacılar sitesine giden başkan Asım Kızmaz ve yöneticiler sitenin yapımı ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu.
Şanlıurfa’da üç gün kalacak olan AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri sırası ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i ziyaret edecek. Ayrıca Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik mekanlarının yanı sıra ilçelerini de ziyaret edecek.

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı