Şanlıurfa trafiği alt üst oldu

Gündüz saatlerinde devasa büyüklükteki makine yola çıkınca trafik alt üst oldu. Sürücüler, söz konusu makineden dolayı mağdur oldu.

15 Eylül 2021 12:52
Şanlıurfa trafiği alt üst oldu - Haber Olay | Gerçek Haber

Gündüz saatlerinde devasa büyüklükteki makine yola çıkınca trafik alt üst oldu. Sürücüler, söz konusu makineden dolayı mağdur oldu.

Şanlıurfa - Diyarbakır karayolunda seyir halinde olan devasa büyüklükteki iş makinesi aynı güzergahı kullanan diğer sürücüleri mağdur etti. İş makinesinin oldukça uzun ve genmiş olması nedeniyle ağır hareket etmesi sürücülerin varmak istedikleri yerlere ulaşmada sıkıntı yaşamasına neden oldu.

Ne taşıdığı bilinmeyen ve oldukça büyük olan iş makinesi seyri halinde olduğu yolun trafiğe kapanmasına neden oldu. Geniş ve uzun olmasından dolayı ağır hareket eden makinenin arkasında uzun araç kuyrukları oluştu. Yolu kullanan diğer sürücüler duruma tepki gösterdi.

Haber ihbar hattımıza mesaj yollayarak tepkisini dile getiren bir sürücü, “Bu kadar büyük bir makinenin gündüz yola çıkarılması mağduriyete neden oluyor. Özellikle kavşaklarda dönerken diğer sürücülerin yol hakkı resmen gasp ediliyor. Çok önemli bir durum değilse gece hareket halinde olması iyi olur ve bu şekilde diğer sürücüler de mağdur edilmez” dedi.

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı