Lisans Koleji’nden velilere müjde! Fırsatı kaçırmayın…

Özel Lisans Koleji yeni eğitim ve öğretim yılına başlarken ekonomik paket kampanyasını duyurarak herkese kapılarını açtı.

Eğitim 06 Eylül 2021 16:03
Lisans Koleji’nden velilere müjde! Fırsatı kaçırmayın… - Haber Olay | Gerçek Haber

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan eğitimde öğrenme krizi ve maddi sıkıntıların da olduğu bu kritik dönemde Özel Lisans Koleji ekonomik paket kampanyasıyla herkese kapılarını açtı. 2020-2021 yılı pandemi döneminde eğitimde büyük sıkıntıların yaşandığı, öğrencilerin ders görmediği süreçte bile Lisans Koleji uyguladığı eğitim stratejisi ile büyük bir başarı göstermişti. YSK sınavında %50 başarı göstererek eğitimde öncü olduğunu ve uyguladığı eğitimle farkını göstererek örnek okul olmayı başarmıştı.

"Öğrenciler Geleceğimizdir"

Kendi farkını ve söylemde kalmayan kalitesini ispat etmek adına "Öğrenciler Geleceğimizdir" bilinciyle Şanlıurfa halkını Özel Lisans Koleji'nin eğitim fırsatlarını yerinde görmeye davet ediyor. Lisans Koleji pandemi sürecinde öğrencilerin yaşadığı eğitim mağduriyetini telafi etmek ve yaşanan ekonomik sıkıntıları gözeterek eğitimde üstüne düşen büyük özveride bulunarak herkesin hak ettiği eğitimi alabilmesi için ücret politikasında değişikliğe gitti. Eğitimde ekonomik bir paket kampanyasına imza atan Lisan Koleji maddi sıkıntı yaşayan ama iyi bir eğitim almak isteyen herkese kapılarını açtı.

Öğrencilerin eğilimlerine göre bir rehberlik stratejisi ile hazırlanan eğitim programları öğrenci ve veli tarafından memnuniyetle karşılandı. Her öğrenci özeldir, anlayışıyla her öğrenciye göre bir eğitim formatı hazırlanarak öğrencinin başarısı artırılmaktadır. Bilindiği gibi YKS’de yakalanan başarı bunun göstergesidir.

Ekonomik kampanya ile ilgili açıklama yapan Özel Lisans Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Çiftçi; “Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı, uğurlu ve başarılı olsun. Eğitimde yaşanan sancılı süreçte kolej olarak eğitim kalitemizden ödün vermeden Şanlıurfa’da eğitime bir katkı sağlamak maddi sıkıntı yaşayan ailelere destek olmak gayesi ile belli kontenjan ile kampanyamızı başlattık. Tüm Şanlıurfalı vatandaşlara kapıları açarak okulumuza davet ediyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı