Bahçıvan’dan Beyazgül’e sitem: Herhalde büyük projelerle uğraştığı için !

Şanlıurfa eski belediye başkanı Ahmet Bahçıvan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e sitem etti. Yakın zamanda covid-19’a yakalanan ve yoğun bakımda tedavi gören Bahçıvan, siyaset camiasında birçok ismin kendisini arayarak g

29 Temmuz 2021 12:08
Bahçıvan’dan Beyazgül’e sitem: Herhalde büyük projelerle uğraştığı için ! - Haber Olay | Gerçek Haber

Kısa süre önce covid-19 nedeniyle hastanede tedavi gören ve iyileştikten sonra taburcu olan Şanlıurfa eski belediye başkanı Ahmet Bahçıvan, “Herkes aradı ama o aramadı” diyerek Beyazgül’e sitem etti.

Bir canlı yayın programında gazeteci-yazar Celal Çiftçi’nin sorularını yanıtlayan Bahçıvan, covid-19 geçirdiği süreçte birçok kişinin kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti. Kendisini arayanlar arasında AK Parti, CHP ve Saadet Partisi’nde siyaset yapan isimler de olduğunu ifade eden Bahçıvan, “Yalnız bir kişiye sitemim var” diyerek şunları söyledi.

“Sayın Urfa Büyükşehir Belediye Başkanı, binlerce Urfalı ve onlarca siyasetçi geçmiş olsun dileklerini bize iletmiş olmalarına rağmen ya oğlumu arayarak, ya bizzat bizi arayarak… Maalesef büyükşehir belediye başkanımız bir defa dahi aramadı. Herhalde büyük projelerle uğraştığı için fırsat bulamamıştır aramaya. Ona da sitemimi bildirmek istedim aramadığı için. Çünkü binlerce hemşerim arayıp da bize geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Kendisi fırsat bulamamıştır mutlaka proje çalışmalarından dolayı.”

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı