Vali Erin Emniyet ve Jandarma teşkilatı ile bayramlaştı

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Kurban Bayramı münasebetiyle İl Jandarma Komutanlığı ve Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti.

21 Temmuz 2021 16:34
Vali Erin Emniyet ve Jandarma teşkilatı ile bayramlaştı - Haber Olay | Gerçek Haber

İlk olarak İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i Komutanlık binası önünde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz ve 20. Zırhlı Tugay Komutanı-Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga karşıladı. Karşılamanın ardından askerleri selamlayan ve Bayramlarını kutlayan Vali Erin, daha sonra İl Jandarma Komutanlığı Şeref Defterini imzaladı. Vali Erin’e Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici eşlik etti. İl Jandarma Komutanlığı Makamında İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz ve 20. Zırhlı Tugay Komutanı-Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga ile bir süre sohbet eden Vali Erin, Jandarma Personellerinin Bayramını kutladı.

İl Jandarma Komutanlığı ziyaretinin akabinde, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne geçen Vali Erin Polis Merkezi Amirliği önünde İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş karşıladı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı