Şanlıurfa’da İlyas Yalçıntaş’a büyük ilgi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere motivasyon amaçlı ve karne hediyesi niteliğinde gerçekleştirilen İlyas Yalçıntaş konseri gençlerden yoğun ilgi gördü.

Gündem 15 Haziran 2019 14:47
Şanlıurfa’da İlyas Yalçıntaş’a büyük ilgi - Haber Olay | Gerçek Haber

ŞANLIURFA- Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere motivasyon amaçlı ve karne hediyesi niteliğinde gerçekleştirilen İlyas Yalçıntaş konseri gençlerden yoğun ilgi gördü.

Şanlıurfa Müzesi önünde gerçekleştirilen konser renkli gösterile sahne olurken, İlyas Yalçıntaş sevenleri ile buluştu. Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip kenti Şanlıurfa’da gençlere yönelik çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi okulların yaz tatiline girmesi ile birlikte gençlere yönelik etkinliklerinin startını verdi.

Gençlerin Karne sevincini pekiştirmek ve düzenlenecek olan YKS sınavı öncesinde motivasyon arttırmak adına yaz konseri düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bu tür etkinliklerini sürdürecek. Gerçekleşen konsere katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Yıldız burada bir konuşma yaptı.

Konuşmasının başında katılımlarından dolayı İlyas Yalçıntaş’a teşekkür eden Yıldız, “Bu gün öğrencilerimizin mezuniyet günü aynı zamanda yarın sınavlarımız başlıyor. Öğrencilerimize bugün güzel bir gece yaşatalım dedik. Bizleri kırmayıp geldikleri için İlyas beye teşekkür ediyorum, sağolsunlar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün sizlere selamları var” diye konuştu.

BİHA

 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu