Başsavcıdan Gazetecilere iadeyi ziyaret

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ve Küresel Gazeteciler Konseyi il temsilciliğini ziyaret etti.

Medya Özel Haber 15 Nisan 2021 14:19
Başsavcıdan Gazetecilere iadeyi ziyaret - Haber Olay | Gerçek Haber

Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden Yeniçeri, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden KGK Kayseri il temsilcisi Veli Altınkaya için başsağlığı dileklerinde bulundu.

Başsavcı Önder Yeniçeri’nin yaptığı ziyarette KGK il temsilcisi Celal Çiftçi, Ajans Balıklıgöl temsilcisi Ali Güzel, Urfa hizmet imtiyaz sahibi Faruk Deveci, Urfa Pusula temsilcileri Hüseyin Özkan ve Mustafa Payık ziyarete katılım sağladı.

Başsavcı Yeniçeri Ziyaretinde’’ Bugün Şanlıurfa Olay Gazetesinde değerli medya mensuplarına iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. Kaleminiz her daim güçlü olsun burada bulunan gazetecilere teşekkür ediyorum’' dedi.

Olay Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi ise Başsavcı Yeniçeriye Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Sözlerine şöyle devam etti:

Bizleri ziyaret eden Cumhuriyet Başsavcımız Önder Yeniçeriye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ ifadelerinde bulundu.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı