Şanlıurfaspor’da yeni devir mi başlıyor?

Bir yumak haline gelen ve bir türlü çözüme kavuşmayan Şanlıurfaspor’da yeni bir atağa geçilecek gibi…Şanlıurfaspor’un Karaköprü Belediyespor olarak yoluna devam etme kararı aldı.

Röportaj Spor 19 Eylül 2019 12:02
Şanlıurfaspor’da yeni devir mi başlıyor? - Haber Olay | Gerçek Haber

(Haber: İbrahim Halil ASLAN)

Kentin simgesi Şanlıurfaspor gözler önünde erirken, çeşitli çözüm yolları da aranıyor. Koca çınar Şanlıurfaspor kapanma aşamasına gelirken, kulüple ilgili önemli bir adım atıldı. Maddi sıkıntılar ile karşı karşıya olan ve ligden düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Şanlıurfaspor’un Karaköprü Belediyespor’a bağlanacağı ve yoluna Karaköprü Belediyespor olarak devam edecek.

BAŞKANLAR TOPLANDI…
İddiaya göre önceki gün Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş kritik bir toplantı gerçekleştirdi. Kritik toplantıda ana gündemin Şanlıurfaspor olduğu öne sürüldü. Toplantıda 4 belediye başkanının Şanlıurfaspor’un kapatılarak yoluna 3.Lig’den Karaköprü Belediyespor ile devam etmesi kararlaştırıldı. Birleşmeden sonra ise yeni takımın ismi tekrardan Şanlıurfaspor şekline olacak.

YENİ TAKIMDA BAŞKAN SARAÇOĞLU MU OLACAK?
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un yaptığı kritik toplantıda Kemal Sarçoğlu’nda hazır bulundu. Başkanlar tarafından Saraçoğlu’na birleşmeden sonra yeni takımda başkanlık teklifi götürüldü.Kemal Saraçoğlu’nun başkanlığında yeni bir döneme imza atmaya hazırlanılırken, kulislerden alınan bilgilere göre Karaköprü Belediyespor’un bu hafta içinde kongreye de gideceği öğrenildi. Kongreye gidecek kırmızı-siyahlı takıma ise Kemal Saraçoğlu’nun başkan olacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu