Ceylanpınar'da başkan ve muhtarlar buluştu

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, ilçede görev alan muhtarlarla bir araya geldi.

15 Eylül 2019 15:06
Ceylanpınar'da başkan ve muhtarlar buluştu - Haber Olay | Gerçek Haber

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Abdullah Aksak ve muhtarların yanı sıra belediye başkan yardımcıları da katıldı. Muhtarlarla, 2019’da Ceylanpınar'da yapılacak çalışmaları değerlendiren Aksak, “Hizmetlerimizle Ceylanpınar’ı kalkındırarak, milletimizin refah seviyesini ve huzurunu daha da artıracağız." dedi.

Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantı, oldukça samimi ve neşeli geçti. Muhtarlarla tek tek sohbet edip, taleplerini dinleyen Aksak, daha temiz, daha çevreci ve daha modern bir Ceylanpınar için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirtti.

“CEYLANPINAR'A YAKIŞIR HİZMETLER ULAŞTIRACAĞIZ”

Toplantının asıl amacının 2019 yılında yapılacak olan belediye faaliyetlerinde, mahallelerin temsilcisi olan muhtarların fikir ve taleplerinin alınması olduğunu belirten Aksak, sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Mahallelerdeki sorun ve talepleri en iyi bilen kişiler sizlersiniz. Sizlerle birlikte bölgesel toplantılar yaparak 2019 yılı programımızı netleştiriyoruz. Bu doğrultuda muhtarlarımızın taleplerini dinledik. Özellikle bu yıl yapılması gereken hizmetleri acil bir şekilde tamamlayacağız ve önümüzdeki yılda yapılması gerekenleri programımıza alıp, adım adım hizmetleri yerine getireceğiz. Her alanda tüm mahallelerimize Ceylanpınar'a yakışır hizmetler ulaştıracağız. İnşallah tüm taleplere en hızlı ve etkili şekilde cevap vereceğiz. Bu noktada işimizi en iyi şekilde, en ince detayına kadar yaparak Ceylanpınar'a değer katacağız. İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla Ceylanpınar'da değişim ve dönüşümün daha hızlı bir şekilde olması için yoğun gayret sarf ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilçe sakinlerimizin refah düzeyinin artmasını ve yaşam kalitesinin daha da yükselmesini sağlayacağız.”

Samimi bir şekilde devam eden toplantı, Aksak'ın muhtarların sorularını yanıtlamasıyla sona erdi.

BİHA

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu