Şanlıurfa'da Çevik Kuvvet Kavşağı trafiğe açıldı

Şanlıurfa trafiğinin kalbi niteliğindeki Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleri ile belirtilen tarihte trafiğe açıldı.

15 Eylül 2019 13:28
Şanlıurfa'da Çevik Kuvvet Kavşağı trafiğe açıldı - Haber Olay | Gerçek Haber

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin yoğun çaba sarf ettiği Çevik Kuvvet kavşağında yolun asfaltlanması ile birlikte trafik akışı sağlandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Ankara ziyaretlerinde başlattığı girişimler neticesinde Çevik Kuvvet Köprülü kavşağında çalışmalar hızlandı. Geçtiğimiz günlerde alanda incelemelerde bulunan Beyazgül, yolun trafiğe bu ay içinde açılacağının müjdesini vermişti.

BAŞKAN VEKİLİ CANBEYLİ: SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ
Alanda Büyükşehir Belediyesi teknik kadroları ve yüklenici firma yetkilileri ile incelemelerde bulunan Başkan Vekili Cihan Canbeyli, “Daha önceden söz verdiğimiz gibi okulların açılması ile birlikte Çevik Kuvvet Kavşağımızı açacağımızı belirtmiştik. Bu gün Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün, Büyükşehir Belediye çalışanlarımızın ve Yüklenici firmamızın yoğun çalışmaları neticesinde bu gün bu yolu açmış bulunmaktayız. İnşallah dönüş yolunu da ilerleyen günlerde trafiğe açacağız, Şanlıurfalılara hayırlı olsun” diye konuştu.

Öte yandan yolun trafiğe açılması vatandaşların memnuniyetini kazanırken, proje daha önce belirlendiği şekilde yapım çalışmalarına hız kesmeden devam edecek

BİHA

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu