Urfa'da 'Emniyet Koşusu' yapıldı! İşte birinciler

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından ÇOGEP kapsamında 'Emniyet Koşusu' düzenlendi.

Eğitim İlçeler 10 Nisan 2019 18:01
Urfa'da 'Emniyet Koşusu' yapıldı! İşte birinciler - Haber Olay | Gerçek Haber

Şanlıurfa'da İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, öğrencileri zararlı alışkanlıklardan ve olumsuz çevrelerden uzak tutarak suça meyletmelerini engellemek, onları spor ve sağlıklı yaşama yönlendirmek amacıylaÇocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Emniyet Koşusu düzenlendi. 
 


İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ile ortaklaşa yürütülen “Emniyetle Yüzelim” isimli proje kapsamında düzenlenen Emniyet Koşusuna lise ve ortaokul grubundan 250 öğrenci katıldı.

Kızlarda 3. Zeynep Güleli, 2. Berfin Mece, 1. Nidanur Toprak, erkeklerde ise 3. İbrahim Halil Demirak, 2. Süleyman Aslan, 1. ise Hüseyin Aslan oldu.
 


Dereceye giren öğrencilere madalyanın yanı sıra her grubun birincisine bisiklet ve Türk klasikleri roman seti, ikincisine kol saati ve Türk klasikleri roman seti, üçüncüye ise kırtasiye seti ve Türk klasikleri roman seti verildi.

Yorumlar (1)
Köşe Yazarlarımız Tümü
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı