Eyyübiye'de hizmet binasının adresi belli oldu (ek)

Eyyübiye Belediyesinde uzun süredir gündemde olan 'hizmet binası' konusunda adımlar atıldı ve Tenzile Erdoğan Hasta Yakınları Misafirhanesinin kullanılmasına karar verildi.

11 Eylül 2019 13:47
Eyyübiye'de hizmet binasının adresi belli oldu (ek) - Haber Olay | Gerçek Haber

Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçesindeki Tenzile Erdoğan Hasta Yakınları Misafirhanesi, belediyenin hizmet binasına dönüşecek.

Uzun süredir gündemde olan Eyyübiye Belediye hizmet binası için adım atıldı. Kurulduğu günden bu yana hizmet binası bulunmayan Eyyübiye'de bu durum sorunlara neden olurken, yeni bina ile tüm birimlerin bir araya getirilmesi hedefleniyor.

Hizmet binası için birçok yerin ismi geçerken, sonunda karar verildi. Geçtiğimiz yıl yapımına başlanan ve hizmete açılan Tenzile Erdoğan Hasta Yakınları Misafirhanesinin hizmet binası olarak kullanılması için ihaleye çıkıldı. İhale ile birlikte binanın bazı tadilat işleri yapılacak ve bina Eyyübiye Belediyesi hizmet binası olarak açılacak.

Öte yandan aynı bölgede hasta yakınları için yeni bir misafirhanenin de yapılacağı öğrenildi. Hastanenin yanında bulunan Kayısı Camisinin altındaki dükkanların tadilat sonrasında misafirhaneye dönüştürüleceği kaydedildi.

BİHA

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu