'Su mu yok, personel mi? İnsaf‘

İlçeler Şanlıurfa Sondakika 29 Haziran 2020 11:16
'Su mu yok, personel mi? İnsaf‘ - Haber Olay | Gerçek Haber

Şanlıurfa-Mardin Karayolu üzerinde bulunan Asri Mezarlık‘taki Şehitlik, Valiliğe bağlı Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca yapılan ihaleyle yeniden düzenlenmiş, açılış bu yıl Ocak ayında gerçekleştirilmişti.

Aradan geçen 5 ay içinde Şehitliğe gereken bakım yapılmadı. son durumu paylaştığı fotoğrafla Facebook ‘Konumuz Urfa‘ grubundan Müslüm Yıldırım  gündeme getirdi. Yıldırım, ’‘Yeni asri mezarlığın Şehitler bölümünü bu yıl Büyükşehir yeniden düzenledi, yaptı bitirdi. Şehitliğin arka kısmını da geniş bir yeşil alan olarak tasarlayıp düzenlediler. Tamamına çim ve ağaç ektiler... Sonrasında ise ektikleri gibi bıraktılar. Tamamı kurudu , kuruyacak... Ya insan hiçbir şeye acımaz emeğe ve masrafa acır... Su mu yok , personel mi ? İnsaf‘‘ ifadelerini paylaştı. 

Bu arada takipçilerden Ahmet Aslan, ’‘Öncelikle bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum bu yeşil alanın bitkilendirmesi Şanlıurfa Valiliğimiz tarafından yapılmıştır bu konu hakkında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak bizimle bir alakası yoktur.‘‘ ifadelerini paylaştı. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı