AK Parti İl Başkanı basınla buluştu

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, dün düzenlenen programda, "Vatandaşları canından bezdirecek tüm sorunları ortadan kaldıracak sistem üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

25 Mayıs 2019 15:49
AK Parti İl Başkanı basınla buluştu - Haber Olay | Gerçek Haber

ŞANLIURFA-AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, dün düzenlenen iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 Bir otelde düzenlenen programa basın mensuplarının yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Faruk Bayuk ve partililer katıldı.

İftar sonrası selamlama konuşması yapan Yıldız, "Mübarek Ramazan gününü sonlarına doğru geliyoruz. Ramazan ayımız şükürler olsun ilimizde dolu dolu yaşıyoruz. Sahuruyla, iftarıyla, gündüzüyle, gecesiyle. Hem 13 ilçemizde hem Büyükşehir Belediyemizle olmak üzere yapmış olduğumuz programlarda vatandaşlarımıza Ramazan ayını yaşatmanın çabası içinde oldular. Hep beraber 31 mart seçimlerini geride bırakıt. İstedik bir arada olalım, nasip bugüneydi. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın inşallah. 31 Mart'ta vatandaşlarımız AK Partimize, AK Başkanlarımıza teveccüh göstererek 13 ilçemizin 12'sinde Cumhur ittifakına destek verdi. Projelerimizi hayata geçirmek için 5 yıl gece gündüz demeden vatandaşlarımızın hizmetine olacağız" ifadelerini kullandı.
 YILDIZ: BÜYÜKŞEHRİN, KÜÇÜKŞEHRİN YOK!

Şanlıurfalı vatandaşların sık sık karşılaştığı soruna yönelik çözümürettiklerini belirten Yıldız, "Şunu belirtmek isterim ki, geçmiş dönemlerden bugüne gelen bir takım sorunların yaşamayacağımızı seçim meydanında ifade ettik. Özellikle merkez ilçelerimizde vatandaşlarımızın bir sorunu olduğunda belediyeyi aradığında, 'Bu benim sorunum değil, diğerinin sorunu, ben bunla ilgilenmiyorum diğerini arayın' gibi vatandaşları canından bezdirecek tüm sorunları ortadan kaldıracak sistem üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Merkez belediye başkanlarımız ve büyükşehirle birlikte bu sistem için çalışıyoruz. Diyelim ki, Karaköprü'den arayan bir vatandaşımız şikayetini bildirdiğinde oradaki arkadaşımız, 'Bu bizim ilgi alanımız dahilinde değil, 15-20 metre sonrası büyükşehrin ya da küçük şehrin' diyerek, vatandaşa yardımcı olmadan geri gönderiyordu. Bu durumda çok çok tepkiler vardı. Çalışmalarımızla ilgili birimlerin olduğu ortak bir Beyaz masa olacak inşallah" diyerek sözlerine son verdi.

 

Özlem DİKMEN-ŞANLIURFA/BİHA

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:55
İkindi 15:26
Akşam 17:49
Yatsı 19:12
12°
az bulutlu