Sana yakışan budur Zeynel Başkan!

03 Haziran 2020 09:20
Sana yakışan budur Zeynel Başkan! - Haber Olay | Gerçek Haber

Urfaspor Kulüp Başkanı Nihat Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ü verdiği sözü yerine getirmeye davet etti.

GTV'deki programda Mehmet Baylan ve Mahmut Kılıç’ın sorularını yanıtlayan Nihat Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün Kulübe destek sözünden bu yana 6 ay geçtiğini anlattı. Çakır, 'Elimize biberonu verdiler, içi  boş çıktı' ifadelerini kullandı. 

Çakır, şunları kaydetti:

''Karaköprü Belediyespor hikayelerinin Urfa’ya yakışmayacağını, Urfaspor’un kapanmasının tarihe kara bir leke olarak düşeceğini ifade ettik. Valimiz ve Belediye Başkanımızdan talep ettiğimiz 3’er milyon liralık talebimiz pozitif yaklaşımlarla karşılık buldu. Daha sonra Valimiz 1 milyon 500 bin lira verebileceklerini ifade etti. Kendilerine teşekkür ettik. Zeynel Başkanın vereceği 3 milyonu yabancı futbolculara kullanıp, muvafakatlarını alıp önümüzdeki sezon için çalışmalara başlatacaktık. Zaman gerçekten çok kısıtlı ve aleyhimize işliyor. Yerli ve yabancı futbolcuların parasını ödemememiz, sigorta sorununu çözmemiz lazım ki kongre kararı alalım. Ondan sonra Urfaspor’un yaşaması adına gerekli çalışmaları yapabilelim. 

Gereken para bulunmazsa 1 hafta içerisinde kongre kararı alacağız. 3 ay içinde yaşadıklarımızı tüm Urfa kamuoyuyla paylaşacağız. Kim sözünü tuttu, kimler tutmadı kamuoyuyla paylaşacağız, kimler bize saldırdı, engellemeye çalıştı. Ben şahsen Urfaspor'u krizden kurtarma sürecinde başarılı olacağımıza inanıyorum.”

Yorumlar (0)
Namaz Vakti
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı