;
;
Siyaset

Canpolat: Biriz beraberiz

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye İlçesindeki kamu kurum ve kuruluşların amirleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

ŞANLIURFA-HALİLİYE Belediyesi tarafından düzenlenen Haliliye İlçesi Kurum Amirleri İftar Yemeği programına Haliliye Belediye BaşkanıMehmet Canpolat, Başkan Yardımcıları İhsan Ağcan, Mehmet Açanal ve Mehmet Hamdi Kaysı, belediye meclis üyeleri ile Haliliye Kaymakamı Ali Yılmaz, İl Müftüsü Mehmet Taştan, ilçe müftüsü, okul müdürleri, imamlar ve kurum amirleri katıldı.

Programın açılışında konuşma yapan Mehmet Canpolat, Haliliye için birlik çalışacaklarının mesajını verdi. Vatandaşların hizmetkarı olduklarının altını çizen Başkan Canpolat, şunları söyledi:

“Bizler belediyeler olarak doğum, ölüme kadar vatandaşlarımızın hayatında yer alan, hizmetkarları olarak gönüllerine talibiz. İnşallah, ne olursa olsun Haliliye ile ilgili tüm kurum ve kuruluşlar olarak biriz ve beraberiz. Bunun mesajını vermek istedim. Biz, hukuk ve mevzuat çerçevesinde iş ve işlemlerimizi yürüttüğümüz gibi vatandaşlarımız ile ilgili olarak onların gönüllerine girme, samimi olma gibi bir rolümüz var. Kapımız herkese açık ve amacımız, hedefimiz bir.”

Canpolat’ın konuşmasının ardından okunan ezan ile birlikte davetliler iftarını yaptı.

ŞANLIURFA-BİHA

Düşünceni paylaş

;
; Back to top button