;
;
Gündem

Şanlıurfa'da 'uçuş' sorunları artıyor

Şanlıurfa'da yaşanan sıkıntılarla sürekli gündeme gelen havaalanında, 14.55'te kalkması gereken İstanbul uçağı rötar yaptı. Yolculara rötarın nedeni konusunda herhangi bir bilgi verilmemesi ise tepki topladı.

ŞANLIURFA/ŞANLIURFA'da yaşanan sıkıntılarla sürekli gündeme gelen havaalanında, 14.55'te kalkması gereken İstanbul uçağı rötar yaptı. Yolculara rötarın nedeni konusunda herhangi bir bilgi verilmemesi ise tepki topladı.

Şanlurfa'da havaalanı konusunda sürekli sıkıntılar yaşanıyor.

Özellikle kış aylarında sis ve yağış nedeniyle problemler ve rötarlar yaşanırken, sorunların yaz mevsiminde de devam etmesi vatandaşlara isyan ettirdi. 

Şanlıurfa-İstanbul seferini yapacak olan Türk Hava Yolları'na (THY) ait TK 7317 sefer sayılı uçağın kalkış saati 14.55'ten 16.55'e ertelendi. Vatandaşlar, uçağın kalkmasını beklerken yaşanan rötar ve sonrasında rötarla ilgili olarak herhangi bir bilgilendirmenin yapılmamasına tepki gösterdi.

Kentte, özellikle son zamanlarda artan uçuş sorunları vatandaşı canından bezdirirken, sorunların çözüm noktasında ise en kısa sürede adım atılması bekleniyor.

Özlem DİKMEN/ŞANLIURFA-BİHA 

Düşünceni paylaş

;
; Back to top button